Umělecký profil  

ZAKLADATELKA PROJEKTU HANYART.EU


MGR. HANA ANTONÍNOVÁ
(Umělecké jméno HANY ANTONINOVA)
Autorka obrazů a hudby
Autorka exkluzivní metody léčení zvukem a barvou - Hlubinné harmonizace


"Ve své obrazové tvorbě jsem prošla velkým vývojem, který souvisel s mou postupnou uměleckou transformací až do současné tvorby mých RAJSKÝCH OBRAZŮ.

Hlavními tématy obrazů jsou láska, milenci, krása ženy, galaktické prvky, hudba, tanec, květiny, stromy, fontány, vodopády, světy rájů...

V hudební tvorbě spolupracuji s celým týmem odborníků. Obrazy i hudba mají léčivé účinky a jsou vytvářeny - kódovány tak, že jejich barva a zvuk působí na intuitivní část podvědomí člověka, propojují se s ní, probouzí hluboké záznamy duše a přes jemné éterické vibrace ji uzdravují.

Mé obrazy jsou živé, hluboké a multidimenzionální. Preferuji tvořit se sytými akrylovými barvami, používám také 3D barvy, některé části mých obrazů svítí ve tmě. Každý obraz má specifické silné léčivé účinky, zaměřené většinou na vztahy nebo zdraví.

Má hudba je minimalistická, intuitivní a prostorová. Ke každé hudbě, kterou tvořím, patří i nový originální obraz. Jako vystudovaná muzikoložka pracuji zejména se základními modálními tóninami v přirozeném ladění.
Všechna hudba, kterou vytvářím, má léčivé účinky v kontextu metodologie Hlubinné harmonizace".

Hany Antoninova