Novinky


O LETOŠNÍCH VELIKONOCÍCH VYCHÁZÍ TOTO NÁDHERNÉ MEDITAČNÍ ALBUM. VŘELE DOPORUČUJEME.CD Křišťálové zpívající mísy - mísy bájné Atlantidy. Unikátní hudební průvodce meditací podle metodiky Hlubinné harmonizace. Velmi programně laděné cd. Hudba evokující podmořský svět vyvádí z bludišť a temnoty mysli. Jedná se o přesně dramaturgicky řízené vedení meditace, která v pojetí celé koncepce tohoto hudebního projektu má tři fáze - vede od největších hloubek až k okraji osobního myšlenkového pole - k projasnění myšlenek.


Hudební projekt Křišťálové mísy bájné Atlantidy

Cd má tři velké tracky:

1. STRÁŽCI POKLADŮ (směr)

2. OCHRÁNCE VLÁDCE (cesta)

3. PALÁC KŘIŠŤÁLOVÝCH MÍS


Nádherná lyrická hudba v příběhu s pohádkovými motivy je hudebním průvodcem meditací. Doba řízené meditace je přibližně třičtvrtě hodiny, po skončení zvukové stopy doporučujeme alespoň hodinový klidový režim.


Základní nástroje: klávesy, křišťálové mísy, bambusová "zvonkohra", zvonečky, kigonki, zpěv.


Scénář:

"Příběh se odehrává pod vodou. Je to hudební vykreslení bájného světa, který byl (je) velmi bohatý a duchovně na výši. Potřebovali jsme docílit hudebního aranžmá, které simuluje i  podmořské zvuky a echa. Scénograficky se ocitáme např. i ve vodních jeskyních, kde je slyšet kapání krápníků apod. Celé je to o putování tímto bájným světem, kdy nejprve v první části začínáme hledat směr, pak už v druhé víme, kudy máme jít a nastupujeme cestu. Příběh vrcholí objemným a ve finále oslavným nalezením bájného Paláce křišťálových mís, do kterého se vstupuje přes Zlatou bránu. Uslyšíme zde harfu a také velké oslavné fanfáry. V průběhu jednotlivých tracků se vystřídá více hudebních motivů, každá zvuková stopa je tak velmi hudebně rozmanitá. Při putování  potkáváme mnoho pomocníků, např. mořské koníky, nymfy tančící k bráně nymf a jiné. Celé toto cd je takové pohádkově tajemné a místy až psychedelické (typicky meditační). Začínáme úvodním chórem, který láká ke vstoupení do mořské říše...Stojí za to tam vstoupit".

H.A.

Poznámka autorky: Tento hudební projekt je zatím jeden z nejnáročnějších, který jsem vytvořila. Veškeré zvukové postprodukční úpravy, které trvaly nejdéle ze všech projektů - bezmála půl roku, nás dovedly k dokonalému vytvoření krásy vodního světa, jenž zcela jistě ukrývá obrovské poklady duchovní i hmotné. Bude mi ctí, když na mé pozvání do tohoto světa vstoupíte, abyste obohatili sebe i své blízké.


Zaváděcí cena je 600,- Kč. K dostání na cd v E-shopu: www.eshop-hanyart.eu


Vyšlo CD:

LIVE CONCERT
Hany Antoninova

Koncert je zaměřen na hlubinnou harmonizaci mezilidských vztahů a uvolnění zátěžových mezirodových vazeb, čímž významně prospívá zdraví.

Dramaturgie koncertu je sestavena tak, že tato hudba léčí i komunikační dráhy v mentální paměti člověka. 

CD je možné zakoupit v E-shopu. Cena je 600 Kč.

Vrcholí přípravy pro  Cd 

MILENCI Z VERONY (NOVÁ EPIZODA)Organizujeme meditační večery

Ve spolupráci s harmonizéry pomáháme uskutečnit meditační akce, kde mají hlavní zvukové "slovo" Křišťálové mísy od nás. 

Aktuální termíny najdete na naší stránce na Fb.

Nové album s názvem "Šeptej"

Milí přátelé, dovoluji si vám oznámit, že na velikonoční pondělí v roce 2022 vyšlo u firmy HANYART.EU  s.r.o. album 2CD  "Šeptej", které je hlavní hudební složkou velkého obrazově-hudebního projektu. 

Toto album s léčivou hudbou uvádíme na trh za příznivou cenu 650 Kč včetně obrazového katalogu k terapeutické části, nebo můžete zvolit variantu bez katalogu, cena je 500 Kč.