Prostorové kolekce

Z reprodukcí vybraných nových rajských obrazů vytváříme "na míru" exkluzivní interiérové kolekce.

Jedná se o využití kombinace krásných rajských obrazů, originálních interiérových fontán, minerálů, květin, případně vhodného osvětlení a textilií. To vše obklopeno hudbou, kterou tvořím intuitivně, a která ve formě Cd nahrávky vychází většinou v Adventu.

Doporučený obsah kolekce: Rajský obraz (reprodukce), interiérová fontána s minerály a květinami, hudba jako doplněk kolekce.

Poznámka: Všimněte si, prosím, jaké různé polohy díky využití světla dokáže mít Rajský obraz. Doporučujeme osvětlení bílým LED světlem.

Ukázka reprodukce obrazu Magická noc v Orientu.

Silné prostorové zářiče Rajských obrazů vytváří ochranný prostor pro bezpečné meditace a Hlubinně-harmonizační relaxace. Celá sada harmonizačních prostředků v této kolekci se tak stává léčivým místem, které dokáže zpracovat uvolněné emoce, vést člověka do transformace hlubších jemně-hmotných těl (spirituální úrovně), mít tedy celkový ozdravný účinek. Tento léčivý prostor se dá vytvořit nejlépe v tzv. zimních zahradách domů (nebo místech určených k domácí relaxační zóně), ve větších bytových prostorech - jako např. velké novodobé obytné kuchyně, kde je dostatek místa i pro relaxační účely. Kolekce je interiérová, není tedy vhodná do otevřených vnějších prostor.

Díky umístění takové kolekce do svého vnitřního obytného prostoru dosáhnete silných harmonizačních účinků jak prostorových (očista prostoru), tak vztahových (očista vztahů). Důležitou součástí jsou vhodně volené květiny, mohou se kombinovat v řezané formě i jako květiny v květináčích (truhlících). S výběrem květin se tvoří zároveň vztahová ochrana - důležitý prvek pro funkčnost celé kolekce.